EĞLENCE URGUP CLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCE URGUP CLUP

Sanal Alemin Haber ve Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Evet mi Hayır mı?
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 12:27 am tarafından Lord_Selo

» ADAYLIK YARIŞI !!!
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2015 12:01 pm tarafından Lord_Selo

» Galatasaray istedi, Villarreal kaptı
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2015 11:45 am tarafından Lord_Selo

» Adaylık Anketi!!!
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimePerş. Kas. 14, 2013 2:44 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Ak Partinin Adaylık Yarışı Arap Saçı
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimePerş. Kas. 14, 2013 1:35 pm tarafından Lord_Selo

» Adaylık Konusunda Kimler Favori
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimePtsi Kas. 04, 2013 12:34 pm tarafından Lord_Selo

» Seçimlere Yaklaşık 5 Ay Kala Kulisler İyice Hareketlendi
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeCuma Ekim 25, 2013 10:19 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Yerel Seçim Heyecanı
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 5:16 pm tarafından Lord_Selo

» ALİ ÖZER ADAY MI OLUYOR???
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 1:04 am tarafından Lord_Selo

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
Lord_Selo
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Vote_lcapKURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Voting_barKURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Vote_rcap 
Dark_King
KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Vote_lcapKURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Voting_barKURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Vote_rcap 
ENDER
Kırık Testi

KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Lord_Selo
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Lord_Selo

Erkek Ikizler

KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Vide
MesajKonu: KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 4:36 pm

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın Demir, Nevşehir de yayın yapan Mega FM Radyosunda Gazeteci Mustafa Sertbakanın Labirent İsimli programına konuk oldu.Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Yalçın Demir, “FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ” Aday olma sürecinden tutunda bir çok konuda soruları cevaplandıran Yalçın Demir, dikkat çekecek önemli açıklamalarda da bulundu. İşte Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Yalçın Demir’in açıklamalarından bazı bölümler; “VEKİLLERLE ARAMIN KÖTÜ OLMASI DÜŞÜNÜLEMEZ” “Göreve seçilmem halinde benim mevcut Milletvekilleriyle aramın kötü olması gibi durum düşünülemez. Memleketimize hizmet getirmek anlamında tabi ki onlarla birlikte çalışmam gayet normal karşılanmalı.”“DOĞRULUKTA İNAT ETMEK LAZIM” “Bana da zaman zaman çok inat deniliyor. Ama belediyemiz ve toplumumuz açısından doğru neyse onda inat etmek benim görevim. Bu nedenle beni iyi tanıyanlar asla kuru kuruya inat yapmadığımı çok iyi bililer” “HİZMET ALMAK İÇİN TEKRAR AK PARTİYE GEÇMEM” “Türkiye’de halen muhalefet partilerinden pek çok belediyemiz bulunuyor. Bunların hepsi seçildikten sonra Ak Partiye katılmış değiller. Becerikli ve kabiliyetli olursanız Muhalefet partisinde de olsanız en iyi hizmeti yapabilirsiniz. Bu konuyu böyle düşünmek lazım. Ben tekrar seçilirsem hizmet alabilmek için Ak Partiye geçmem gibi bir durum düşünülemez.” “KOCAÇAY’DAN ALINAN ÖDÜLDE BENİMDE PAYIM VAR”“Belediye Başkanı Hasan Ünver, Başbakan’ın elinden Kocaçay ile ilgili olarak geçtiğimiz aylarda bir ödül aldı. Ama aslında Kocaçay projesinin ilk temellerini atan kişi benim. Bizim dönemimizde Kocaçay projesinin temelleri atılmıştı.” “ESKİ VEKİLLERLE ADAYLIĞIM KONUSUNDA GÖRÜŞMEDİM” “Aday olmam için eski milletvekilleri Mehmet Elkatmış ve diğerleri ile görüşme yapmadım. Yüzyüze gelmedim.” “DEMİRKAZIK MEVKİİNDEN SU GETİRİLMESİ KONUSUNDA PRİM YAPACAĞIM DÜŞÜNÜLMÜŞSE TESESSÜF EDERİM” “Nevşehir’in bugün susuz kalmak durumuna geldiğini duyuyorum. Benim dönemimde Nevşehir’e su getirilmesi için Niğde Çamardı – Demirkazık mevkiinden su getirilmesi için proje yaptık. Hatta Bakan Veysel Erdoğlu’da bu projemize sıcak bakarak Kayseri Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğüne talimat verdi. Demirkazık mevkiinde su için rasat çalışmaları o dönemde başlatıldı. Ama bu çalışmalar Ünver döneminde takip edilmedi. Eğer Yalçın Demir döneminde başlayan bu projenin devam ettirilmesi halinde benim prim kazanacağım hesabıyla bu proje askıya alınmışsa onlara teessüf ederim. Bu nedenle Nevşehir’in susuz bırakılması aşamasına gelinmişse Allah’ta Nevşehir’lilerde bunun hesabını sorar. Bu arada son yıllarda bir arsenik konusu gündeme geldi. Benim dönemimde bu konu yoktu. Şimdi halkımız çeşme suyu içemiyor. Bunun vebali kime çıkacak? ”“KURUYAN FİDANLAR HASAN BEY’DEN HESAP SORACAK”“Gülşehir yolu üzerinde bizim dönemimizde fidanlar dikildi. Ama şimdi gördüğümüz kadarıyla fidanlar kurumuş. Böyle bir şey olamaz. Yalçın Demir döneminde dikilen fidanlar sırf bizim dönemimizde dikildi diye kurutulur mu?. O fidanların bedduası Hasan Ünver’i bulur ve inanın iflah olmaz” “İŞİNİ DOĞRU YAPANLARLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”
“Seçilmemiz halinde Ünver’in yaptığı partizanlığa karışmayan işini doğru ve dürüst yapanlarla tabi ki çalışmaya devam ederiz. Ama yapılan partizanlığa çanak tutanlarla asla çalışmamız söz konusu olamaz”
https://urguppaylasim.yetkin-forum.com
Lord_Selo
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Lord_Selo

Erkek Ikizler

MesajKonu: Geri: KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 4:50 pm

Ankete katılmanızı bekliyorum.
Lord_Selo
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Lord_Selo

Erkek Ikizler

MesajKonu: Geri: KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ... Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 12:33 pm

anketimiz burdan kaldırılıp nevşehirde kime oy vereceksiniz adlı panoya kaldırılmıştır.Orada oylara devam edebilirsiniz.

KURUYAN FİDANLARIN BEDDUASI TUTARSA ÜNVER İFLAH OLMAZ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası