EĞLENCE URGUP CLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCE URGUP CLUP

Sanal Alemin Haber ve Eğlence Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Evet mi Hayır mı?
ben öldüm galiba! Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 12:27 am tarafından Lord_Selo

» ADAYLIK YARIŞI !!!
ben öldüm galiba! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2015 12:01 pm tarafından Lord_Selo

» Galatasaray istedi, Villarreal kaptı
ben öldüm galiba! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2015 11:45 am tarafından Lord_Selo

» Adaylık Anketi!!!
ben öldüm galiba! Icon_minitimePerş. Kas. 14, 2013 2:44 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Ak Partinin Adaylık Yarışı Arap Saçı
ben öldüm galiba! Icon_minitimePerş. Kas. 14, 2013 1:35 pm tarafından Lord_Selo

» Adaylık Konusunda Kimler Favori
ben öldüm galiba! Icon_minitimePtsi Kas. 04, 2013 12:34 pm tarafından Lord_Selo

» Seçimlere Yaklaşık 5 Ay Kala Kulisler İyice Hareketlendi
ben öldüm galiba! Icon_minitimeCuma Ekim 25, 2013 10:19 pm tarafından Lord_Selo

» Ürgüp'te Yerel Seçim Heyecanı
ben öldüm galiba! Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 5:16 pm tarafından Lord_Selo

» ALİ ÖZER ADAY MI OLUYOR???
ben öldüm galiba! Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 1:04 am tarafından Lord_Selo

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
En iyi yollayıcılar
Lord_Selo
ben öldüm galiba! Vote_lcapben öldüm galiba! Voting_barben öldüm galiba! Vote_rcap 
Dark_King
ben öldüm galiba! Vote_lcapben öldüm galiba! Voting_barben öldüm galiba! Vote_rcap 
ENDER
Kırık Testi

ben öldüm galiba!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ENDER
Moderator
Moderator

Erkek Ikizler

ben öldüm galiba! Vide
MesajKonu: ben öldüm galiba! ben öldüm galiba! Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 7:58 pm

Ben öldüm galiba!
Mezbahadan et taşıyan bir tırın sabahın erken saatlerinde yüklenip bir an önce yola çıkması gerekiyormuş. Işe sabahın kör vakti gelen işçiler, tırı yüklemeye başlamışlar. Alelacele işi bitirmişler. Tırın şoförü arkadaki soğuk hava deposunun kapısı kapatılır kapatılmaz yola çıkmış. Ancak son eti çengele takmaya uğraşan işçinin içeride kaldığını kimse farketmemiş. Uyku sersemi olan işçi de başına gelen korkunç şeyi, ancak tır hareket edince farkedebilmiş. Tır hiç durmadan 8 saat yol alacağindan, arkadaşları kaybolduğunu farketmezlerse donarak öleceği kesinmis.

Bir süre duvarları yumruklamış ama sesini duyuramayacağını biliyormuş. Bir süre sonra üşümeye başladığından hareketleri yavaşlamış ve bir kenara çöküp ölümü beklemeye başlamış. Oturup kaçınılmaz sonunu beklemeye başlamış ve cebinden çıkardığı kağıt kaleme yazmaya başlamış. 1. saat: çok üşüyorum; 2. saat: her yerim uyuşuyor; 3. saat: ayaklarımı hissetmiyorum; 4. saat: donarak ölmek istemiyorum, kalemi tutucak gücüm kalmadı, ellerim dondu...

Tır etleri teslim edeceği yere geldiğinde şöförü dondurucunun kapısını açınca içerisinin soğuk olmadığını farketmiş. Sabah yola çıkarken aceleden dondurucuyu çalıştırmadığını hatırlayan şoför, lanetler okurken köşede büzülmüş yatan işçiyi görmüş. Adamın uyuyakaldığını sanan şoför, işçiyi sarstığı halde uyandıramamış.

Polis olaya el koymuş, şoför tutuklanmış. Bir müddet sonra adli tabip raporunda işçinin ölüm nedeni vücut ısısının hızla düşüşü olduğu açıklanınca temize çıkmış. Meğerse talihsiz işçi psikolojikman ölmüş
Dark_King
Admin
Admin
Dark_King

Erkek Terazi
Yaş : 33 Mesaj Sayısı : 304 İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Kral

ben öldüm galiba! Vide
MesajKonu: Geri: ben öldüm galiba! ben öldüm galiba! Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:16 pm

Teşekkürler

ben öldüm galiba!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası